Interiérové dveře

ELEGANT

Řada interiérových dveří ELEGANT je založena na jednoduchých prověřených tvarech. Díky širokému výběru lišt lze individuálně přizpůsobit vzhled dveří k interiéru.

EXCLUSIV

Exclusiv je tradiční zdobená řada interiérových dveří se širokou škálou modelů.Dodává interiérům nezaměnitelný vzhled s nádechem elegance a tradice.

INTRO PORTE

Řada Intro Porte je určena zákazníkům kteří hledají elegantní ale zároveň jednoduché interiérové dveře. Zapuštěné lišty zajišťují skleněné nebo dřevěné výplně. Tyto dveře vyrábíme jako otočné bezpolodrážkové.

ITALIA

Interiérové dveře z naší řady Italia nabízí jednoduché, vzdušné moderní tvary, které se skvělé hodí jak do moderních tak i klasických interiérů. Moderní design modelů D501, D503 i D507 zvýrazňuje horizontální kresba dřeva ve výplních.

LINEA

Řada Linea je určena zákazníkům kteří hledají elegantní ale zároveň jednoduché interiérové dveře. Zapuštěné lišty zajišťují skleněné nebo dřevěné výplně. Vzory těchto interiérových dveří navazují na klasickou stolařskou výrobu, kterou můžete zhlédnout v mnoha zámcích a rezidencích.
Pro dokreslení charakteru dveří Linea nabízíme nový typ zárubně s jednoduchými plochými obložkovými lištami ukončenými elegantní patkou.Zároveň nabízíme nový model ozdobné římsy.

MILLENIUM

Řada interiérových dveří Milenium je typická plochými zdobenými elementy z nerezavějící oceli nebo intarsii. Novinkou této řady je možnost zdobení dveří elementy z lesklého chromu, matné mosazi nebo celou řadou dřevěných dýh.

MODERN

Interiérové dveře z řady Modern jsou určeny klientům, kteří hledají čisté ostré geometrické tvary. Charakteristickým prvkem této řady je zapuštění ukončovacích lišt pod povrch dveří.

NOVA

Řada našich interiérových dveří Nova je charakteristická moderními tvary neotřelých vzorů, které jsou založeny na geometrické jednoduchosti. Prosklená křídla jsou vyráběna z dřevěných prvků a tvrzeného skla. Dveře nemají žádné ukončovací lišty.

PRESTIGE

Klasická řada interiérových dveří se širokou škálou modelů, které se ideálně hodí do tradičně aranžovaných interiréru. Použití lišty 01 dodává dveřím lehkost což zcela mění jejich vzhled.

QUADRA

Nová stylová řada interiérových dveří, která v sobě spojuje lehkost a eleganci. Frézované ukončovací elementy ve stylu Art Deco výborně komponují jak v malých apartmánech tak i ve velkých rezidencích. Interiérové dveře řady Quadra jsou dostupné ve vybraných druzích dřeva a vybarveních.

RETRO

Kolekce tradičních interiérových dveří vyrobených podle vzoru zámeckých a rezidenčních dveří. Řada Retro se vyznačuje klasickým ukončením a frézovanými lištami.Tuto řadu je vhodné doplnit zárubněmi Retro nebo Retro plus a ozdobnou římsou.

STANDARD

Řada interiérových dveří STANDARD nabízí široký výběr dveřních křídel s možností různorodých geometrických výřezů v plné i prosklené verzi.Velký výběr profilových lišt umožňuje dotvořit celkový vzhled dveří podle Vašich představ.