DEWRO | Interiérové a skleněné dveře | Česká Republika a Slovensko

Realizujeme zakázky po celé České republice a Slovensku. Nabízíme eleganci, exkluzivitu a perfektní smysl pro detail u něčeho tak prostého, jako jsou dveře do vašeho domova. Připravili jsme pro vás bohatou paletu atraktivních dekorů pro námi dodávané interiérové dveře.

Technické dveře

Dveře DEWRO jsou také akustické a protipožární dveře. V nabídce jsou akustické dveře s koeficientem 42dB, 35dB, 32dB a protipožární dveře EI60, EI30. Každé speciální dveře jsou vyráběny v souladu s technologií a výzkumem v oblasti akustiky, pevnosti a požární odolnosti. Zvláštností dveří Dewro Special je jejich vysoká kvalita a neomezená možnost stylizace dveřních křídel a zárubní dle individuálního návrhu zákazníka.

Specializované dveře vyráběné v moderním strojovém parku pod dohledem technologů a truhlářů s dlouholetou praxí jsou výkladní skříní značky DEWRO.


Protipožární dveře

Třída odolnosti: EI 30, EI 60

Protipožární dveře jsou velmi často vyžadovány ve veřejných budovách a často se používají v rodinných domech k oddělení zóny více vystavené požáru, jako je kotelna nebo garáž. Jako výrobce požárně odolných dveří máme velké zkušenosti s výrobou technického truhlářství, což nám umožňuje realizovat i ty nejnáročnější zakázky.

Protipožární dveře Dewro jsou certifikovány na zvukovou izolaci na úrovni Rw=32db a Rw=42dB

Akustické dveře

Třída izolace: 42dB EI30, 32dB EI30, 35dB

Používání akustických dveří se stalo v hotelových zařízeních standardem, proto se snažíme naši nabídku přizpůsobovat potřebám zákazníků.

Nejčastěji používaným řešením jsou dveře s parametry 42dB EI 30 při požadavku na požární odolnost.

Alternativou k tomuto řešení jsou dveře s 35dB akustikou bez požární odolnosti.

Přesunout se na začátek